خدمات

دستگاه ماینر

دستگاه ماینر

دستگاه ماینر چیست ؟

اصفهان ماینر بر آنست تا بهترین راه حل و کم هزینه ترین مشاوره و خدمات را به پارسی زبانان ارائه کند.پس برای شروع سعی میکنیم با تعاریف بصورت اجمالی آشنا شویم.
دستگاه ماینر یا استخراجگر وسیله‌ای است برای حل معادلات پیچیده‌ای که توسط استخرهای بیت کوین یا هر رمز ارز دیگر تعریف شده است.بیت کوین سال 2009 اولین بار توسط ساتوشی ناکاموتو اختراع شد.البته خیلی ها معتقدند بیت کویت حاصل یک تیم برنامه نویسی است نه یک شخص.
دستگاه ماینر
ساتوشی در سال 2009 بیت کوین را منتشر کرد اما سال 2011 اعلام کرد از بیت کوین کناره کشیده است.بعد ها چندین نفر ادعا کردند که مخترع بیت کوین هستند ولی برای حفظ هویت‌شان خیلی دیر اقدام به معرفی کرده اند.

راه‌های بدست آوردن بیت کوین چیست؟

دستگاه ماینر

 

  •  استخراج از طریق دستگاه‌های ماینر 
  •  خرید بیت کوین 
  •  استفاده از شرکت‌های بخت آزمایی 

 

استخراج از طریق دستگاه‌های ماینر :

حل معادلات پیچیده با استفاده از ابر محاسبه گرهای (ASIC Application-specific lategrated Cicuit) روز به روز رو به افزایش است.ماینرها باید تراکنش های بیت کوین را تایید کنند و هرچه ماینرها بیشتر باشند شبکه امن تر خواهد شد.در وقع هر ماینر یک گره محسوب میشود و هر چه گره ها بیشتر باشد پیچیدگی تاییدیه ها بیشتر شده و شبکه ای امن را به ارمغان می آورد.شبکه بیت کوین سرعت حل معادلات را بر اساس سرعت حل تعیین میکند.

اصفهان ماینر استخر استخراج Pool : با بالا رفتن سختی شبکه حل معادلات سخت تر میشود و ماینرها در این شرایط از استخر استخراج میکنند تا با همکاری هم معادلات را حل کنند و سود حل معادلات را بین یکدیگر تقسیم کنند.

دستگاه ماینر ؟

دستگاه ماینردستگاه ماینر( استخراج‌گر ) یک ابر کامپیوتر با قابلیت پردازش اطلاعات در سطح بالا است.برای بدست آوردن بیت کوین از طریق ماینرها باید بدانیم ماینرها باید به استخر(POOL) متصل شوند که با حل معادلات در این استخر در کنار ماینرهای دیگر به رقابت میپردازند که هرکدام زودتر معادله ای را حل کنند امتیاز بیشتری میگرند این امتیاز در قالب بیت کوین به حساب کیف پول ماینرها واریز میشود.
قدرت پردازش و حل معادلات در استخراج باید بالا باشد پس استفاده از کامپیوترهای قدیمی پاسخگو نیست و باید از سیستم ASIC استفاده کرد.

لینک کوتاه:https://isfahanminer.com/?p=2155

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *